Certifikáty

 

Registr solventních firem

„Registr Solventních firem“ zahrnuje elitu českého podnikatelského prostředí. Ocenění označuje pouze seriózní společnosti, které si bedlivě střeží své dobré obchodní jméno.


Mezinárodní ocenění AAA

Certifikát potvrzuje spolehlivost, důvěryhodnost a minimální rizikovost spolupráce s oceněnou firmou. Držitelé se stávají atraktivními obchodními partnery. Vzhledem ke stabilnímu finančnímu zdraví. Přísná kritéria hodnocení zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Ocenění otevírá široké možnosti ke spolupráci na mezinárodních zakázkách či kontraktech, u kterých je důvěryhodnost klíčovým faktorem spolupráce.


Dynamická firma

Ocenění Dynamická firma potvrzuje zdravý a dynamický rozvoj společnosti na základě hodnocení společností o tom, jak se vyvíjí z pohledu současného stavu ke stavu předchozímu.

 


Spolehlivě platící firma

Certifikace Spolehlivě platící firma signalizuje, jak se společnost staví ke svým závazkům. A to řádně a včas. Vzájemná znalost platební morálky usnadňuje navazování obchodních partnerství, kdy víte, že za své zboží či služby dostanete zaplaceno.


Top Rating®

Mezinárodní ocenění Top Rating® upozorňuje na výjimečnou kvalitu a důvěryhodnost oceněné společnosti. Obchodní transakce s touto firmou je bezproblémová a je možné nabídnout jí nadstandardní podmínky.